صفحه نخست
ارتباط با ما
همكاري با ما
درباره ما
دريافت خودكار اطلاعات
اشتراك نشريه
نشريه بايو
تعداد کلیک : 969
تعداد نمایش : 9051
امتیاز :ارشد آنلاین

نخستین پایگاه اطلاع رسانی کنکور تحصیلات تکمیلی کشور

http://www.arshadonline.ir/

 

نخستین پایگاه اطلاع رسانی کنکور تحصیلات تکمیلی کشور
ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پایگاه اطلاع رسانی ارشد آنلاین با افزایش گرایش سالهای اخیر آحاد جامعه به سمت رسانه های الکترونیکی، تردیدی نیست که وجود رسانه ای الکترونیکی در حوزه کنکور تحصیلات تکمیلی ، سبب بهبود فرآیند تبادل اطلاعات میان شبکه فعالان و دستندرکاران این حوزه خواهد گردید.
در همین راستا "ارشد آنلاین" تنها پایگاه خبری کشور است که به مقوله کنکور تحصیلات تکمیلی به عنوان رویکرد اصلی و اساسی به صورت گسترده و فراگیر پرداخته و سعی دارد با انتشار خبر و تحلیل در این خصوص به مرجع رسانه ای مورد رجوع و وثوق تبدیل شود.
مدیران ارشد آنلاین برآنند تا با بهره مندی از تجارب و دانش اساتید دانشگاه، کارشناسان، دانشجویان و دست اندرکاران زمینه ایجاد رسانه ای الکترونیکی و تأثیرگذار در حوزه اطلاع رسانی این بخش را فراهم نمایند.
پایگاه اطلاع رسانی ارشد آنلاین در راستای تامین بهتر نیازهای خبری و تحلیلی صفحات ویژه‌ای را برای موضوعات و بخش‌های مختلف آموزشی تدارک دیده است. «اخبار»، «موسسات آموزشی»، «موسسات انتشاراتی»، «تحصیل در خارج از کشور»و ... علاوه براطلاع‌رسانی در این زمینه‌ها، فضای قابل اعتمادی را برای فعالان در این بخش‌ها برای انتقال پیام خود به مخاطبان خود فراهم می‌کند.
اهداف ارشد آنلاین:
1) ایجاد بانک جامع خبری و تحلیلی جهت صرفه جویی و اطلاع رسانی دقیق و مناسب
2) توانمندسازی اطلاعاتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی
3) پاسخگویی به نیازمندیهای جانبی و غیرخبری مراجعه کنندگان به سایت
4) انعکاس دیدگاه های کارشناسی صاحبنظران با هدف افزایش آگاهی تخصصی مخاطبان
5) ایجاد پل ارتباطی قوی میان مخاطبان سایت با مدیران بخش آموزش و انعکاس نظرات آنان
6) معرفی خدمات و محصولات نوین بخش آموزش کشور امید است با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در هر چه بهتر ارائه نمودن اخبار یاری نمایید.