مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
دوشنبه,28 خرداد 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 446منبع: روابط عمومي شركت توزيع برق مشهد
کد خبر : 10006266 07:00:00 | 1396/6/20

غرفه شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و هفتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند- ایرانکام 96 با استقبال چشمگیر شهروندان روبه رو شد.

مهندس امیررضا رجبی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات توزیع برق مشهد گفت در این نمایشگاه که از 13 لغایت 17 شهریور 96 برپا شد غرفه توزیع برق مشهد در سالن ویژه دولت الکترونیک مورد استقبال همگان قرار گرفت.
ارايه خدمات بر خط الکترونیک، دستاوردها، تبادل نظر و اطلاعات بین شرکت‌ها و دستگاه‌های اجرایی از جمله اهداف این نمایشگاه بود.

وی تصریح کرد: در غرفه شرکت توزیع برق مشهد، بازدیدکنندگان با نحوه دریافت خدمات الکترونیکی در حوزه فروش، خدمات مشترکان، GIS، خدمات پس از فروش، کنتورهای هوشمند و دیگر خدمات متنوع شرکت آشنا شدند.

در این غرفه بحث آشنایی مردم، فرهنگ‌سازی و تشویق شهروندان برای دریافت خدمات الکترونیکی مورد تاکید قرار گرفت تا با استفاده از پورتال از ویژگی‌ها و فرصت‌هایی نظیر صرفه‌جویی در وقت، تسریع در کارها، دقت در امور، کاهش آلودگی هوا و ترافیک‌های سنگین شهری بهره‌مند شوند.

مهندس رجبی با اشاره به اینکه در غرفه توزیع برق مشهد به وسعت 40 مترمربع تمامی خدمات الکترونیکی ارايه شد، گفت: یکی از ویژگی‌های غرفه توزیع برق مشهد حضور کارشناسان و همکاران فنی در غرفه بود که در حوزه‌های مختلف اعم از مدیریت شبکه، نظام IT، فاوا و ... برای دانشجویان و افراد متخصص توضیحات لازم را ارايه نمودند.
شایان ذکر است از غرفه توزیع برق مشهد در این نمایشگاه مهندس علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی، معاونان استاندار و جمعی از مدیران استان بازدید کردند.

()