مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
دوشنبه,28 خرداد 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 272منبع: ايسنا
کد خبر : 10006252 09:33:00 | 1396/6/16

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با ادغام سه ستاد «توسعه فناوری و نوآوری نفت، گاز و ذغال سنگ»، «بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست» و «توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر»، در حکمی دبیر ستاد تازه تاسیس «توسعه فناوری حوزه انرژی» را منصوب کرد.

دکتر سورنا ستاری، رییس ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی در حکمی سیروس وطن‌خواه مقدم را به‌عنوان «دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی» منصوب کرد. متن حکم وی به شرح زیر است:
«در راستای تحقق اسناد بالادستی و ماموریت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توجه به ضرورت چابک‌سازی و نگاه کلان نسبت به حوزه‌های فناوری مطابق اولویت‌های نقشه جامع علمی کشور و به‌منظور افزایش هم‌راستایی محتوایی و یکپارچه‌سازی ستادهای حوزه انرژی و با توجه به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در این حوزه بنا به پیشنهاد معاون توسعه فناوری جنابعالی را به‌عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی منصوب می‌کنم.
انتظار دارد در چارچوب وظایف تعیین شده با ادغام ستاد نفت، گاز و ذغال سنگ، ستاد انرژی‌های تجدیدپذیر و ستاد بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست با اتخاذ رویکرد ملی، فرادستگاهی و در چارچوب «نظام‌نامه استاندارد ماموریت‌های متوازن ستادهای توسعه فناوری» نسبت به تدوین راهبردها، اولویت‌ها، راهکارها و هم‌افزایی فعالیت‌های مرتبط با حوزه انرژی و نظارت بر امور مربوط در سطح کشور اقدام کنید.
استفاده از ظرفیت‌های موثر ستادهای سه‌گانه‌ای که اینک در چارچوب نظام‌نامه ادغام می‌شوند اعم از نیروی انسانی کارآمد و تداوم اقدامات جاری با اتخاذ رویکرد مناسب و چالاک در تعادل و هماهنگی مستقیم با مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی مورد تاکید است.
بدین‌وسیله از زحمات و تلاش‌های ارزنده جناب آقایان «توفیقی» دبیر سابق ستاد توسعه فناوری و نوآوری نفت، گاز و ذغال سنگ و «سبوحی» دبیر سابق ستاد بهینه‌‌سازی انرژی و محیط زیست در طول مدت تصدی این ستادها قدردانی کرده و از درگاه الهی توفیقات روزافزون همه شما عزیزان را مسالت دارم.»

()
لینک اختصاصی خبر:
بازگشت به بالا
  • نظر شما